develop own website
Mobirise

Kurumsal


Yönetim Anlayışımız

Mobirise

    "Benzersiz lezzetiyle çiğ köfte sektöründe seçkin bir konumda olan ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE, sağlıklı ve hijyenik koşullar altında hizmet sunan ve sürekli yeni şubeler açarak büyüyen geçmişiyle köklü ve sürekli değişen yüzüyle genç ve dinamik bir kuruluştur."


Hikayemiz

Mobirise

 "Geçmişten gelen deneyim ile muhteşem tatlarımızda
her zaman daha iyiyi hedefliyoruz.

   Sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE; sadece bölgesel alanda değil, gerek ulusal ve gerekse uluslararası alanda da hizmet sunma yolunda hızla ilerlemektedir.

   Ürün çeşitlerini artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı hedefleyen ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE, Türkiye genelinde bayi ağını genişleterek gerek uzman personeliyle, gerek lezzetli menüsüyle daima zirvede kalmayı başaran ve yerini koruyan Türkiye'nin lider çiğköfte markasıdır."


Tarihçemiz

Mobirise

     "Türkiye’nin en genç ve hızlı büyüyen inovatif çiğköfte markası Adıyaman çiğköfte son zamanlarda adından sıkça bahsettirerek her herkese ve her kesime ulaşmayı sağladı.

    Adıyaman çiğköfte Ramazan Altuğ, Türkiye genelde son zamanların trendi olmayı başarmıştır.
 
     Türkiyede kendi işinin patronu olma sevdalılarının bir numaralı tercihi olan Adıyaman çiğköfte, yerli ve yabancı bir çok girişimcinin de tercih ettiği marka haline gelmiştir."


Hakkımızda

Mobirise

      "Sektörümüzde kendi üretimimizle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE ailesi; sadece bölgesel değil; ulusal ve uluslararası arenada hizmetsunmak için tüm gücümüzle faaliyet göstermekteyiz. Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktayız. Profilimizi yükselterek gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmayı temel politikamız olarak görmekteyiz."


Vizyonumuz & Misyonumuz

Mobirise


VİZYON


"Dengeli ve sağlıklı beslenmeyi sağlayacak stratejik Ar-Ge çalışmaları ile geleneği geleceğe taşıyoruz."


 MİSYON


Türkiye’nin en genç ve en hızlı büyüyen inovatif çiğköfte markasıyız"

   


Değerlerimiz

Mobirise

 Adil, dürüst, inançlara ve farklılıklara saygılı davranmak,

Alçakgönüllü, hoşgörülü ve yardımsever olmak,

İşi kolaylaştırmak, hızlandırmak ve daha akıllı iş yapmak için teknolojiyi etkin kullanmak,

Müşteri, Çalışan, Hissedar ve Tedarikçi odaklı olmak,

Yasal ve etik kurallara uymak,

İşi ehline vermek,

Zorluklar karşısında yılmayıp, inanıp, azmedip, mazeret üretmeden işi başarıncaya kadar yüksek gayret göstermek,

Zamanı ve imkânları, doğru ve etkin kullanmak, israf etmemek,

Çalıştığı yeri sadece bir iş ortamı değil, bir yaşam ortamı olarak görmek, ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE  ailesinin bir üyesi olarak, ülkesine ve insanlığa faydalı olmak. 


Sosyal Sorumluluk

Mobirise

   "Müşterileri, çalışanları, hissedarları, çevre ve toplum için çalışmalarını en etkin ve verimli şekilde sürdürmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek rekabet avantajı elde etmek ve vizyonuna ulaşmaktır.

   Sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirirken içinde bulunduğu toplumun sorunlarından yola çıkan ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE, çevresel ve sosyal sorunları faaliyetlerinin ve paydaşlarıyla ilişkilerinin bir parçası haline getirerek, tüm paydaşlarına karşı etik ve sorumlu davranarak bu yönde kararlar alır, projeler geliştirir ve uygular."


Başarılarımız

Mobirise

 "Yaptığımız etkin sosyal sorumluluk projelermizle ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE olarak çok sayıda kurum ve kuruluşlar tarafından başarı belgesive plaket ile onurlandırıldık."


Başkanın Mesajı

Mobirise

       " ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE ailesi olarak çalışanlarımız, iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte, sadece Türkiye’nin lider çiğköfte üreticisi olmakla kalmadık; aynı zamanda sunduğumuz eşsiz çiğköfte lezzetlerimizle uluslar arası alanda da en çok tercih edilen çiğköfte markası haline geldik. 

         Adıyaman'ın tarihi ve eşsiz çiğköfte lezzetinin doğal yapısını hiçbir şekilde bozmadan geçmişten günümüze kadar getirmeyi başarmış bir kuruluş olarak bu kültürel mirasımızı atadan oğula uzanan mesleki birikimimizle bütünleştirdik.

          Eşine az rastlanan ve kendine has lezzeti olan gerçek tarihi Adıyaman çiğköftesi'nin yasal mirasçısı olan Adıyaman Çiğköfte, tüm karışıklıklara ve engellemelere rağmen büyük bir uğraş sonucunda tarihi Adıyaman çiğköftesini, mevcut sektörel kodların faaliyet alanlarına göre tescillemeyi başardık. Böylece Adıyaman Çiğköfte olarak; Adıyaman'ın gerçek ve kendine has çiğköftesini üretip sunma yetkisine sahip olduk.

         Çiğköfte sektöründe kendi üretimimizle ürün portföyümüzü zenginleştirmek, Çiğköfte dünyasına dair tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlamak ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak ve sadece bölgesel alanda değil, gerek ulusal ve gerekse uluslararası alanda da hizmet sunma yolunda hızla ilerlemek temel gayemizdir.

        Ürün çeşitlerini artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı hedefleyen Adıyaman Çiğköfte, Türkiye genelinde bayi ağını genişleterek gerek uzman personeliyle, gerek lezzetli menüsüyle daima zirvede kalmayı başaran ve yerini koruyan Türkiye'nin lider çiğköfte markasıdır.

      ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE olarak bu başarımızla yetinmeyip hep daha ileriye doğru yol almamız ve ‘Asrın Değişmeyen Lezzeti’ olmamız gerektiğinin bilinciyle yolumuza devam ediyoruz. Uzun yılların birikimiyle girişimlerimiz sonucu yatırımlarımıza sürekli yenilerini ekliyoruz. Bu ilkemiz ve hedefimiz doğrultusunda; yapımını hızla tamamlamakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük entegre çiğköfte üretim tesisini ülkemize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu alandaki yatırımımız; şirketimize, ortaklarımıza ve tüm ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE ailesine prestij, gelir ve gücümüze güç kazandırmakla birlikte aynı zamanda makro düzeyde ülke ekonomimize de katma değer kazandıracaktır.

        Başarımız, kesinlikle tesadüf olmayıp müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışımız, üstün güvenlik ve kalite ilkelerimiz ve iş ahlakına uygun dürüst çalışmalarımız ve asırlık tecrube birikimimizin sonucu bu konuma gelmeyi hak ettik.

        Hedeflerimize ulaşmak için değerlerimizden ve iş anlayışımızdan asla taviz vermeden, insana ve insanlığa hizmet sunmak ve meslek etiğinin ilkeleri doğrultusunda en üst kalitede lezzetlerimizi üretmeye devam edeceğiz. Her geçen gün büyüyen yapısıyla ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE olarak daha nice yeni başarılara imza atacağımıza inancımız sonsuzdur.

En derin saygı, sevgi ve selamlarımla...

Ramazan ALTUĞ

Yönetim Kurulu Başkanı


Belgelerimiz


İnsan Kaynakları

Mobirise

      "Ekibi ile bütünleşen, hedefi net, kararlı, planlı, açık iletişime inanan, adil, şeffaf, ulaşılabilir, öğrenen ve öğreten bir ortamda çalışmak ister misiniz?

    O halde gelin tanışalım."

İNSAN KAYNAKLARI

 BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM

E - MAİL

 1. Yönetim Yeri:
 2.  Sırrıpaşa Mahallesi  Denizciler Caddesi Gelincik Sokak No: 4 

 3. DERİNCE / KOCAELİ
 1. Tüketici Danışma Hattı:
 2.   0 850 346 34 02 
 3. Whatsapp  İletişim Hattı:
 4. 0 546 403 02 02        
 5. E-mail:
 6.  info@adiyamancigkofte.com.tr

  "Adıyaman'ın tarihi ve eşsiz çiğköfte lezzetinin doğal yapısını hiçbir şekilde bozmadan geçmişten günümüze kadar getirmeyi başarmış bir kuruluş olarak bu kültürel mirasımızı atadan oğula uzanan mesleki birikimimizle bütünleştirdik.


  Ürün çeşitlerini artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı hedefleyen Adıyaman Çiğköfte, Türkiye genelinde bayi ağını genişleterek gerek uzman personeliyle, gerek lezzetli menüsüyle daima zirvede kalmayı başaran ve yerini koruyan Türkiye'nin lider çiğköfte markasıdır."

İletişim

Yönetim Yeri:
Sırrıpaşa Mahallesi Denizciler Caddesi Gelincik Sokak No: 4

İrtibat Bilgileri:

Tüketici Danışma Hattı
0 850 346 34 02

Whatsapp İletişim Hattı 
0 546 403 02 02        

 • Visa
 • Master Card
 • American Express
 • Western Union
 • Stripe
 • Amazon
 • Ebay
 • Union Pay